TRZYDNIOWE ŚWIĘTO MODY
TRZYDNIOWE ŚWIĘTO MODY

TRZYDNIOWE ŚWIĘTO MODY

Opublikowany

Lead

Warsaw Fashion Week przyciągnął pasjonatów mody z całej Polski. Przez 3 dni odbyło się 60 pokazów mody, a w targach Fast Fashion i Beauty Days wzięło udział ponad 1000 polskich firm. O wyposażenie wnętrz podczas tych spotkań zadbały salony Agata – jeden z głównych partnerów imprezy. 

Warsaw Fashion Week był doskonałą okazją, by w jednym miejscu zobaczyć najnowsze kolekcje wybitnych projektantów z Polski i zagranicy. Specjalne pokazy przygotowali m.in. Agatha Ruiz de la Prada, Eva Minge, Maciej Zień, Elena Savo, Ksenia Schnaider i Michał Starost. Gościem specjalnym była Patrizia Gucci, wnuczka Aldo Gucciego, jednego z największych włoskich potentatów mody. Warsaw Fashion Week był też szansą na spotkanie z popularnymi blogerkami i trendsetterkami – Macademian Girl, Jessicą Mercedes i Red Lipstick Monster.

W sobotę uroczystą galę Międzynarodowych Targów Mody poprowadzili Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Na początku odbyła się ceremonia przyznania Złotych Manekinów. Następnie na scenie pojawiła się Margaret. Sobotni wieczór uświetniła specjalna gala Playboy Fashion Night. W niedzielę Patrizia Gucci wręczyła nagrody laureatom konkursu Internetional Fashion Days, a efektowym zwieńczeniem trzydniowego święta mody był finałowy pokaz Agathy Ruiz de la Prady.

Salony Agata zadbały o wyposażenie wnętrz Ptak Fashion City w wygodne sofy i narożniki. W przerwach między poszczególnymi atrakcjami uczestnicy Warsaw Fashion Week mogli liczyć na chwilę wytchnienia w komfortowych warunkach.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Warsaw_Fashion_WEEK.jpg

grafika | 32,6 MB

Pobierz
WFW1.jpg

grafika | 336 KB

Pobierz
WFW3.jpg

grafika | 405 KB

Pobierz
WFW2.jpg

grafika | 295 KB

Pobierz

KOLEKCJA PHILOSOPHY - MŁODZIEŻOWY BESTSELLER

Lead