KOLEKCJA PARIS - CIEMNIEJSZY ODCIEŃ ELEGANCJI
KOLEKCJA PARIS - CIEMNIEJSZY ODCIEŃ ELEGANCJI

KOLEKCJA PARIS - CIEMNIEJSZY ODCIEŃ ELEGANCJI

Opublikowany

Lead

Kolekcja Paris to zestaw eleganckich mebli do sypialni, który urzeka szlachetnym odcieniem wybarwienia. Ciemny kolor okleiny urozmaicają ryflowane wstawki o nieregularnych wzorach umieszczone w centralnej części frontów mebli skrzyniowych. Ich naturalna, drewniana faktura tworzy ciekawy kontrast ze srebrnymi uchwytami. Każdą z brył otula ozdobna listwa, dzięki której meble prezentują się nie tylko dostojnie, lecz także bardzo solidnie.  

Pojemna garderoba
W kolekcji Paris mamy do wyboru aż 4 różnej wielkości szafy na ubrania, obuwie i różne dodatki. Dzięki szafie narożnej zaaranżujemy bardzo funkcjonalną garderobę nawet w mniejszych sypialniach. Wystarczy dostawić do niej po bokach dwie inne szafy, np. jednodrzwiową i trzydrzwiową, żeby na stosunkowo niewielkiej przestrzeni uzyskać wystarczająco dużo miejsca do przechowywania także tych rzeczy, na które nie znajdziemy miejsca w przedpokoju czy jadalni.

Łóżko, szafy na ubrania i szafka nocna z kolekcji Paris pozwolą stworzyć spójną stylistycznie i kompletną aranżację w każdej sypialni. W mniejszych pomieszczeniach dobrze sprawdzi się bardziej kompaktowe łóżko o wymiarach 140x200 cm. Taki model może być też komfortowym rozwiązaniem w mieszkaniach dla singla.

W skład kolekcji Paris do sypialni wchodzą:
- Szafa (3 wielkości)
- Szafa narożna
- Łóżko (2 wielkości)
- Szafka nocna

Kolekcja Paris dostępna jest wyłącznie w salonach Agata.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Paris__sypialnia_____ko__1_.png

grafika | 5,7 MB

Pobierz
Paris__sypialnia__szafa_3D.png

grafika | 10,9 MB

Pobierz
Paris__sypialnia__szafa_naro_na.png

grafika | 9,68 MB

Pobierz
Paris__sypialnia__szafka_nocna.png

grafika | 1,14 MB

Pobierz
Paris__sypialnia__szafa_1D.png

grafika | 5,42 MB

Pobierz
paris_sypialnia_skl2_k.jpg

grafika | 1,4 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.