KOLEKCJA ILUM - UROK JASNYCH WNĘTRZ
KOLEKCJA ILUM - UROK JASNYCH WNĘTRZ

KOLEKCJA ILUM - UROK JASNYCH WNĘTRZ

Opublikowany

Ilum to stylowa kolekcja mebli do salonu i jadalni, która powstała z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Naturalny dekor dębowy w połączeniu z połyskliwą bielą rozjaśni każde pomieszczenie. Nawet mniejsze pokoje mogą zyskać zupełnie nowe życie. W dużych salonach i jadalniach kolekcja Ilum najlepiej prezentuje się na tle ciemniejszych, np. grafitowych ścian, ale sprawdzi się także we wnętrzach utrzymanych w jaśniejszej tonacji kolorystycznej, np. błękitu czy beżu. 

Biel na pierwszym planie
 
Meble skrzyniowe z kolekcji Ilum zaprojektowano w taki sposób, że białe fragmenty korpusów zostały wysunięte lekko do przodu. Każdy z mebli wygląda tak, jakby powstał z dwóch osobnych elementów, które tworzą razem pomysłową i przyjemną dla oka układankę. Połyskliwa biel dominuje, a pozostający w cieniu subtelny dekor dębowy tonuje nieco wyrazisty charakter całej kolekcji. Tę zależność dobrze ukazuje duży stół rozkładany, którego biały blat wspierają solidne drewniane nogi. To pomysłowe zestawienie na pewno sprawdzi się w każdej nowocześnie urządzonej jadalni.

Kolekcja Ilum zapewnia wysoki komfort codziennego użytkowania. Szuflady mebli wyposażono w system samodomykający, a fronty szafek – w bardzo praktyczny hamulec.

W skład kolekcji Ilum wchodzą:
- Komoda Lewa
- Witryna Prawa
- Witryna Lewa (2 rodzaje)
- Szafka RTV
- Stolik okolicznościowy
- Stół rozkładany
- Półka wisząca
- Oświetlenie (opcjonalne)

Kolekcja Ilum dostępna jest wyłącznie w salonach sieci Agata.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Agata_Ilum_RGB_good_res_aran__2.jpg

grafika | 1,26 MB

Pobierz
Agata_ILUM_szczeg___002_RGB_fine_res.jpg

grafika | 1,52 MB

Pobierz
Agata_ILUM_szczeg___008_RGB_fine_res.jpg

grafika | 1,35 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.