SOFA CZYSTA - NA ZAWSZE
SOFA CZYSTA - NA ZAWSZE

SOFA CZYSTA - NA ZAWSZE

Opublikowany

W salonach Agata dostępne są meble wypoczynkowe z tapicerką, która jest odporna na zabrudzenia lub wsiąkanie płynów.

W salonach Agata wiele kolekcji mebli wypoczynkowych można zamówić z łatwoczyszczącą tapicerką z kolekcji Magic Home by Fargotex. W ofercie dostępna jest szeroka paleta tkanin w wielu kolorach i fakturach. Są one odporne na trwałe zabrudzenia, a przy tym bardzo wytrzymałe – posiadają specjalną powłokę, która chroni włókna przed absorbowaniem plam. Jednocześnie materiały te są niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku.

Można coś zmalować

Kupując sofę, narożnik lub fotel z tapicerką Magic Home, nie musimy się obawiać, że na meblu pozostaną plamy z kawy, herbaty czy czerwonego wina. Tkaniny te działają jak zmywalne płótno. Nawet ślady po długopisie, ołówku i flamastrze, które powstaną na ekoskórach z tej kolekcji, można łatwo usunąć zwykłą szkolną gumką. Z każdą inną formą zabrudzenia poradzimy sobie równie szybko. Jeśli na materiał rozleje nam się kawa, wystarczy zwykły ręcznik papierowy, który natychmiast wchłonie rozlany płyn. Intensywniejszych plam można pozbyć się za pomocą czystej wody i szarego mydła. Dla odświeżenia mebla możemy regularnie przecierać go wilgotną, miękką ściereczką.

Zobacz jak to działa: www.vimeo.com/62439006

Wodoodporna Galacti

W salonach Agata dostępne są także hydrofobowe tkaniny obiciowe z serii Galacti. Są to z jednej strony materiały eleganckie, a z drugiej bardzo funkcjonalne. Ich główną zaletą jest niewchłanianie płynów. Cokolwiek rozlejemy na sofę lub fotel, możemy szybko i łatwo usunąć za pomocą ręcznika papierowego. Te tkaniny są bardzo wytrzymałe, a także przyjazne dla środowiska i zdrowia człowieka. Do wyboru jest aż 20 różnych kolorów i faktur z kolekcji Galacti.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Salony_AgataFargotex_czyszczenie_krok_2__3_.jpg

grafika | 6,98 MB

Pobierz
logo_magichome_kolorszare.png

grafika | 157 KB

Pobierz
Salony_Agata__Fargotex_02.jpg

grafika | 17,1 MB

Pobierz
Salony_Agata__Fargotex_01.jpg

grafika | 6,64 MB

Pobierz
Salony_AgataFargotex_-_czyszczenie_krok_1_2_.jpg

grafika | 7,17 MB

Pobierz
Salony_Agata__Fargotex_03.jpg

grafika | 32,4 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.