KOLEKCJA VICENZA - DO WNĘTRZ Z AMBICJAMI
KOLEKCJA VICENZA - DO WNĘTRZ Z AMBICJAMI

KOLEKCJA VICENZA - DO WNĘTRZ Z AMBICJAMI

Opublikowany

Kolekcja Vicenza pomoże urządzić wnętrze pokoju dziennego i jadalni nie tylko elegancko, lecz także w zgodzie z nowoczesnymi trendami. Gustowny dekor Orzech Brown z ciemnym usłojeniem nadaje meblom wyrazistego charakteru, a profilowane ramki drzwi i pozbawione dekoracyjnych ornamentów fronty to ukłon w stronę klasycznej stylistyki. Takie meble doskonale prezentują się w dużych salonach, dworkach czy wnętrzach z reprezentacyjnymi ambicjami.


Krągły profil nóg

Meble skrzyniowe zostały wsparte na niewielkich, ale ciekawie wyprofilowanych nóżkach. Dzięki temu kredens, witryna i szafka RTV sprawiają wrażenie lekkich konstrukcji. Blat stołu podpierają długie nogi z wyraźnym ozdobnym łukiem. Po rozłożeniu stołu znajdzie się przy nim wystarczająco dużo miejsca nawet dla ośmiu osób. Profil krzeseł ze stylowymi obiciami jest nawiązaniem do bardziej smukłej i strzelistej stylistyki. Siedzenia i oparcia są bardzo wygodne, a białe elementy tapicerowane łagodzą dominującą we wnętrzu drewnianą fakturę pozostałych mebli.

Wnętrza witryn również inspirowane są ciekawymi kształtami geometrycznymi. Wzór, który tworzą ryflowane tylne ścianki, jest dodatkowo eksponowany przez subtelne, ledowe podświetlenie. Kolekcja Vicenza prezentuje się najlepiej w jasnych i przestronnych pomieszczeniach, do których wpada dużo światła dziennego.

W skład kolekcji Vicenza wchodzą:

- Kredens (2 wielkości)
- Witryna
- Szafka RTV
- Półka wisząca
- Stół rozkładany
- Krzesło tapicerowane

Kolekcja Vicenza dostępna jest w salonach sieci Agata.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wysoka_witryna.png

grafika | 4,89 MB

Pobierz
Vicenza_det.jpg

grafika | 5,77 MB

Pobierz
witryna_szeroka.png

grafika | 5,02 MB

Pobierz
Vicenza_aranz.jpg

grafika | 10,6 MB

Pobierz
komoda_z_szufladami.png

grafika | 4,19 MB

Pobierz
stol.png

grafika | 2,79 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.