WALENTYNKOWY STÓŁ
WALENTYNKOWY STÓŁ

WALENTYNKOWY STÓŁ

Opublikowany

W walentynki najważniejsza jest atmosfera bliskości i poczucie wyjątkowości chwili. Tego dnia nie powinniśmy kryć się z naszą romantyczną naturą. Wręcz przeciwnie. Wyślijcie ukochaną osobę na dłuższe zakupy, a w tym czasie przyrządźcie jej ulubione dania i zróbcie wyjątkową aranżację na walentynkowym stole.

Bardziej romantycznie
W walentynki najważniejszy jest kolor czerwony. Różne odcienie tej barwy ¬  od pastelowego różu aż po intensywny bordowy - dobrze komponują się z bielą, a także kolorem srebrnym i złotym. Czerwień powinna dominować, ale dobrze jest załagodzić nieco jej intensywność tkaninami i dodatkami w innych kolorach.

Bliżej siebie
Przygotowując stół na walentynkową kolację, powinniśmy pamiętać o ciekawych dodatkach. Najlepiej, żeby występowały parami i w dużej bliskości. To symbolika, która szczególnie sprawdza się w takie dni. Wskazane są dekoracje w kształcie serca, kwiaty lub same płatki róż. Serwetki możemy złożyć na wzór łabędzia, który jest symbolem miłości. Na środku stołu postawmy ładną, dużą świeczkę lub kilka mniejszych. Dobrym rozwiązaniem będą też ozdobne tealighty pływające w kryształowym pucharku. Nie obawiajmy się przerysowania formą – Walentynki są właśnie po to, by mocniej wyeksponować nasze emocje, które przecież i tak towarzyszą nam na co dzień.

Jeśli zwykle spożywacie posiłki przy dużym stole w salonie lub jadalni, w walentynki można pokusić się o małe przemeblowanie. Stół i krzesła ustawcie w innym miejscu niż na co dzień. To pierwszy krok, by urządzić romantyczny kącik specjalnie na tę okazję. Jeśli w walentynki usiądziemy bliżej siebie przy mniejszym stole lub stoliku okolicznościowym, przez cały wieczór atmosfera będzie bardziej intymna.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

0T5A2774.jpg

grafika | 6,57 MB

Pobierz
0T5A2840.jpg

grafika | 9,29 MB

Pobierz
0T5A2877.jpg

grafika | 2,47 MB

Pobierz
0T5A2843.jpg

grafika | 11,8 MB

Pobierz
0T5A2768.jpg

grafika | 6,86 MB

Pobierz
0T5A2801.jpg

grafika | 9,49 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.