KOLEKCJA MOYA - DLA JEDYNAKÓW I BLIŹNIAKÓW 
KOLEKCJA MOYA - DLA JEDYNAKÓW I BLIŹNIAKÓW 

KOLEKCJA MOYA - DLA JEDYNAKÓW I BLIŹNIAKÓW 

Opublikowany

Pojedyncze łóżko z pojemnikiem na pościel czy z dodatkowym, wysuwanym materacem? Biurko zwykłe czy nastawne? A co z szafą? Mniejsza czy większa? Narożna czy prostokątna? Zestaw mebli młodzieżowych Moya oferuje wiele wariantów aranżacyjnych, które można wykorzystać zarówno do urządzenia pokoju jednego dziecka jak i rodzeństwa.
 
Cała kolekcja mebli Moya została zaprojektowana w stonowanym zestawieniu kolorów. Jasny, przyjemny dla oka odcień Dębu Bergamo dobrze wygląda w połączeniu z delikatną szarością (dekor Congo). Meble będą pasować zarówno do pokojów z barwnymi dekoracjami na ścianach, jak i w bardziej oszczędnych stylistycznie wnętrzach.

W każdych warunkach
Przy mniejszym metrażu warto wykorzystać biurko nastawne, wsparte na pojemnej szafce z trzema szufladami. Do szafy narożnej można dopasować przystawkę z ustawnymi półkami na książki, płyty i różne drobiazgi, a całą aranżację uzupełnić o łóżko z pojemnikiem na pościel i komodę. W większych pokojach na pewno znajdzie się miejsce na wysoki regał, dodatkowe szafki z półkami i szufladami, a nawet szafkę RTV na telewizor i konsolę do gier.

Łóżko z szufladą i dodatkowym materacem to doskonałe rozwiązanie dla pokoju, który dzieli ze sobą rodzeństwo. W takim przypadku warto wybrać największą szafę z kolekcji (narożną, w wariantach z drzwiami po lewej lub prawej stronie) oraz dodatkowe półki wiszące dostępne w rożnych rozmiarach.

W skład kolekcji Moya wchodzą:
- Łóżko z pojemnikiem na pościel i materacem
- Łóżko górne i dolne
- Biurko (2 warianty - klasyczny i nastawny)
- Szafa narożna (3 wielkości)
- Szafa prostokątna
- Szafa przesuwna
- Komoda
- Półka wisząca (2 wielkości)
- Półka ścienna
- Szafka (8 wielkości)
- Regał
- Przystawka
- Szuflada
Kolekcja Moya dostępna jest w salonach sieci Agata.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Moya_1.jpg

grafika | 6,37 MB

Pobierz
MY12DC01.png

grafika | 1,94 MB

Pobierz
Moya_2.jpg

grafika | 6,64 MB

Pobierz
MY00PDC01.png

grafika | 6,2 MB

Pobierz
MY22DC01.png

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Moya_4.jpg

grafika | 7,9 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.