Kolekcja Paul – zabawa z symetrią

Kolekcja Paul – zabawa z symetrią

Opublikowany


Meblościanka Paul to propozycja dla wszystkich, którzy bardziej niż idealną symetrię cenią lekkość konstrukcji i umiejętną grę kształtów oraz proporcji. Projekt całej aranżacji w każdym elemencie jest przemyślany i spójny. Ten mebel może pełnić różne funkcje w różnych przestrzeniach.

 
Kolekcja Paul dobrze sprawdzi się w pokojach dziennych i salonach o mniejszej powierzchni. Nie zajmie nam wiele miejsca i pozwoli na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Z drugiej strony, jeśli szukamy nowoczesnej meblościanki, która wkomponuje się w większe pomieszczenie zaznaczając np. kącik telewizyjny, to aranżacja Paul jest rozwiązaniem, które śmiało możemy wziąć pod uwagę.

Wszystko zmieści
Dolna szafka z szufladami to dobrze zaprojektowana przestrzeń dla telewizora, odtwarzacza DVD, sprzętu HI-FI, a nawet konsoli do gier. Na pewno znajdzie się też miejsce dla naszej kolekcji filmów i płyt muzycznych. Dwie szafki, stojąca i wisząca, połączone długimi półkami budują wyjątkową estetykę tego mebla. Jest lekki i funkcjonalny. Zapewni nam wystarczająco dużo przestrzeni dla książek, czasopism i ulubionych drobiazgów.

W kolekcji Paul biel frontów została umiejętnie połączona z naturalną barwą dębu piaskowego. Takie zestawienie będzie się dobrze prezentowało na tle ciemniejszych, kontrastujących ścian – rozjaśni wnętrze i przyciągnie uwagę domowników oraz gości. Kompozycję całej aranżacji subtelnie dopełni oświetlenie, które dostępne jest w tej kolekcji opcjonalnie.

Wymiary meblościanki:
Szerokość: 30 cm
Głębokość: 41 cm
Wysokość 209 cm

Meblościanka Paul dostępna jest w salonach sieci Agata.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Agata_Paul_komodaPULK231.jpg

grafika | 1,72 MB

Pobierz
Agata_Paul_aran_.jpg

grafika | 3,01 MB

Pobierz
Agata_Paul_meblo_ciankaPULM01L.jpg

grafika | 2,12 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.