NAROŻNIK BOSTON - KLASYKA DLA WYMAGAJĄCYCH

NAROŻNIK BOSTON - KLASYKA DLA WYMAGAJĄCYCH

Opublikowany

Narożnik Boston docenią szczególnie osoby poszukujące mebla o klasycznym wyglądzie i mający wysokie wymagania w kontekście komfortu oraz ergonomii siedzenia. Jego zaletą są szerokie, wygodne siedziska, które zapewniają plecom solidne podparcie. Wyposażenie zagłówków w opcję regulacji nachylenia pozwala dopasować mebel do naszych preferencji i uzyskać najwygodniejszą pozycję siedzącą.

Potrójne przeszycie znajdujące się z boku narożnika jest elementem dekoracyjnym, ale też wskazuje na solidność wykonania mebla. Geometryczne kształty siedziska oraz drewniane nóżki (dostępne w różnych kolorach) nadają całości bardzo klasycznego charakteru. Taki design doskonale prezentuje się zarówno w obiciu z tkaniny jak i pokryty skórą. Wybór kolorów i faktur jest tu bardzo szeroki. Mebel dostępny jest także w obiciu z materiału łatwoczyszczącego.

W eleganckim salonie narożnik Boston prezentuje się wytwornie, ale jest też praktyczny ponieważ posiada funkcję spania i został zaopatrzony w pojemnik na pościel.

Narożnik Boston dostępny jest w dwóch rozmiarach.
Cena od 2729 zł (zależy od wybranego obicia).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

NAR_1OT_3W__.RGB_color.0000.png

grafika | 3,08 MB

Pobierz
NAR_2OT__3W.RGB_color.0003.PNG

grafika | 3,55 MB

Pobierz
NAR_3W_2OT__.RGB_color.0003.png

grafika | 3,77 MB

Pobierz
BOSTON.jpg

grafika | 7,67 MB

Pobierz
BOSTON_aran_.jpg

grafika | 508 KB

Pobierz
NAR_3W_1OT__.RGB_color.0001.png

grafika | 3,35 MB

Pobierz
BOSTON_FUNKCJA_SPANIA.jpg

grafika | 8,23 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.