FILMOWA AGATA MEBLE

FILMOWA AGATA MEBLE

Opublikowany

Styliści salonów Agata Meble zaaranżowali wnętrza obiektów 40. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Sieć salonów Agata Meble kolejny raz jest partnerem Festiwalu Filmowego w Gdyni. W tym roku odbywa się jubileuszowa, 40. odsłona pokazów konkursowych, które potrwają od 14 do 19 września 2015. Najważniejsze wydarzenia tej imprezy mają miejsce w nowo wybudowanym Gdyńskim Centrum Filmowym, ale także w Multikinie oraz Teatrze Muzycznym. Wnętrza wszystkich obiektów festiwalowych zostały urządzone meblami i dodatkami z oferty salonów Agata Meble.

Nasz festiwal to wbrew pozorom nie tylko filmy. To wydarzenie, którego klimat buduje wiele inspirujących spotkań z twórcami i widzami. Chcemy, by największe święto polskiego kina miało odpowiednią oprawę, więc dbamy też o nowoczesny i elegancki entourage festiwalu – powiedział Leszek Kopeć, dyrektor 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

W festiwalowych wnętrzach zaaranżowane zostały strefy dedykowane dla wszystkich uczestników wydarzenia. Specjalną oprawę zyskały: salonik dla gości zagranicznych, pokój dla twórców, sala spotkań jury oraz kąciki dyskusyjne dla oglądających festiwalowe filmy. Styliści z salonów Agata Meble zadbali także o strefy przeznaczone na stoiska Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, fundacji Legalna Kultura oraz Studia Filmowego ORKA.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DSCN5980a.jpg

grafika | 8,16 MB

Pobierz
DSCN5991a.jpg

grafika | 8,91 MB

Pobierz
DSCN5995a.jpg

grafika | 8,02 MB

Pobierz
7a.jpg

grafika | 4,16 MB

Pobierz
DSCN6001a.jpg

grafika | 7,03 MB

Pobierz