Wielkanocne aranżacje stołu na każdą kieszeń
Wielkanocne aranżacje stołu na każdą kieszeń

Warszawa, 16.03.2018

Wielkanocne aranżacje stołu na każdą kieszeń

Opublikowany

Rodzinne śniadanie wielkanocne to chwila, na którą każdego roku czeka wielu z nas. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem sprawić, aby nasze świąteczne stoły zachwycały kolorami i dodatkami dobranymi specjalnie na tę okazję. Zajączki, pisanki i żonkile? Jak najbardziej! Jak przekonuje Natalia Nowak, ekspert salonów Agata – klasyczne rozwiązania są zawsze mile widziane.

Graj w zielone i … różowe!

Klasyczną kombinacją kolorystyczną na Wielkanoc jest połączenie zielonego z żółtym. Choć taki zestaw barw najbardziej kojarzy się z wiosną i dodaje ciepła do każdego wnętrza, to warto przełamać tę klasykę kilkoma elementami dekoracyjnymi w kolorze pastelowego różu.

Wielkanocna baza kolorystyczna jest dobrym punktem wyjścia do wprowadzenia dodatkowego, trzeciego koloru. Niektórzy stawiają na pomarańcz, my w tym sezonie proponujemy pastelowy róż. Najlepiej wprowadzić go poprzez dodatki, takie jak: serwetki, figurki czy pisanki. Niewielkim kosztem odmienimy w ten sposób nasz świąteczny stół

Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji wnętrz salonów Agata

Agata S.A._świeczki

Agata S.A._świeczki

Agata S.A._dekoracja wielkanocna

Agata S.A._dekoracja wielkanocna

Agata S.A._serwetki wielkanocne

Agata S.A._serwetki wielkanocne

Agata S.A._figurka ptaszek

Agata S.A._figurka ptaszek

Postaw na dodatki

Agata_S.A._Wielkanoc

Agata_S.A._Wielkanoc

Nie jest tajemnicą, że najprostszym sposobem na ożywienie wielkanocnego stołu jest wprowadzenie dodatków kojarzących się ze świętami. W salonach Agata można znaleźć mnóstwo inspirujących propozycji: ceramiczne figurki zajączków czy kurczaczków pomogą wyczarować odpowiednią atmosferę bez generowania dużych kosztów. Oprócz typowo świątecznych dodatków można też postawić na bardziej uniwersalne elementy, takie jak zielona patera czy biało-żółty dzbanek. Wtedy produkty będą nam służyć jeszcze długo po śniadaniu wielkanocnym.

Często figurki dekoracyjne występują w kompletach. Warto zdecydować się na jeden styl i być konsekwentnym w doborze produktów, aby uniknąć niepotrzebnego chaosu estetycznego. W tym sezonie bardzo modne są dekoracje i produkty inspirowane sztuką składania papieru origami

dodaje Natalia Nowak

Agata S.A._Figurka ceramiczna JAJO 

Agata S.A._Figurka ceramiczna JAJO 

Agata S.A._Figurka dekoracyjna KRÓLIK

Agata S.A._Figurka dekoracyjna KRÓLIK

Agata S.A._Figurka dekoracyjna

Agata S.A._Figurka dekoracyjna

Agata S.A._Wazon

Agata S.A._Wazon

Agata S.A._wazon

Agata S.A._wazon

Bez względu na to, na jaką kolorystykę stołu wielkanocnego postawisz w tym roku, pamiętaj o tym, aby bawić się swoją kreatywnością i stylem angażując w to swoich najbliższych. Wspólne przygotowania do świątecznego śniadania są jednym z najważniejszych elementów budujących magię tych wyjątkowych, rodzinnych chwil.

O Agata S.A.:
Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 24 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.
Więcej o Agata S.A: www.agatameble.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Agata S.A._Aranżacje stołu wielkanocnego na każdą kieszeń_16.03.2018.DOCX

docx | 1,09 MB

Pobierz
Agata SA_kompozycja wielkanocna.jpg

grafika | 7,14 MB

Pobierz
Agata SA_stół wielkanocny.jpg

grafika | 7,2 MB

Pobierz
Agata SA_wielkanoc.jpg

grafika | 5,92 MB

Pobierz
Agata SA.jpg

grafika | 3,29 MB

Pobierz
Agata S.A._serwetki.jpg

grafika | 180 KB

Pobierz
Agata S.A._wazon1.JPG

grafika | 59,2 KB

Pobierz
Agata S.A._figurka origami.JPG

grafika | 102 KB

Pobierz
Agata_S.A._wazon.JPG

grafika | 60,7 KB

Pobierz
Agata S.A._jajko.JPG

grafika | 39,4 KB

Pobierz
Agata S.A._figurka ptaszek.JPG

grafika | 41,4 KB

Pobierz
Agata SA_jajko.JPG

grafika | 48,5 KB

Pobierz
Agata SA_Figurka kura.JPG

grafika | 38 KB

Pobierz
Agata SA_Kubek z zaparzaczem.jpg

grafika | 35,2 KB

Pobierz
Agata S.A._świeczki.jpg

grafika | 25,9 KB

Pobierz
Agata S.A._królik zielony.JPG

grafika | 33,6 KB

Pobierz
Agata SA_Figurka zając i jajo.JPG

grafika | 26,8 KB

Pobierz
Agata SA_Talerz na jajka.jpg

grafika | 18,5 KB

Pobierz
Agata SA_Figurka królik 4.JPG

grafika | 25,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Urządzamy pokój dla ucznia- 5 praktycznych wskazówek

temu

Funkcjonalność i estetyka to cechy, które powinny dominować w pokoju każdego dziecka. Organizacja przestrzeni do komfortowej nauki, odpoczynku i zabawy, jest nie lada wyzwaniem dla rodziców. Jak pogodzić preferencje dziecka z oczekiwaniami opiekunów? Poniżej znajdziecie kilka wskazówek od eksperta salonów Agata, dzięki którym urządzicie idealny pokój dla swoich pociech.
Idealna kuchnia – o czym warto pamiętać?

temu

Jak wygląda idealna kuchnia? Zależy, kogo o to zapytamy. Każdy ma swoje wyobrażenie tego, jak powinna być  urządzona idealna przestrzeń do gotowania i spędzania czasu z najbliższymi. Jest jednak parę wskazówek, o których warto pamiętać. Ekspert salonów Agata podpowiada: idealna kuchnia powinna być…
Jakiego koloru nie może zabraknąć w naszych wnętrzach w 2019 r.? Prognozy ekspertów salonów Agata

temu

W połowie roku eksperci aranżacji wnętrz coraz częściej spekulują odnośnie koloru, który w przyszłym sezonie będzie wiódł prym w naszych domach. Obecnie najmodniejszy jest Ultra Violet zarówno w przypadku mebli, jak i dodatków. Eksperci salonów Agata typują, jaka paleta kolorystyczna będzie dominować już za kilka miesięcy.  
Nie idziemy za modą? Polacy stawiają na wygodę i funkcjonalne wnętrza!

temu

Wiele osób decyduje się na aranżację czterech kątów w bardzo modnym stylu klasycznym lub zupełnie innym, lecz równie popularnym – stylu nowoczesnym. Okazuje się jednak, że to nie moda jest kluczowym kryterium, którym kierujemy się kupując meble i dodatki. Co jest dla nas zatem najważniejsze?