SPEŁNIAMY MEBLOWEMARZENIA DZIECI

SPEŁNIAMY MEBLOWEMARZENIA DZIECI

Opublikowany

Salony meblowe Agata urządzą pokoje podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.
 
Sieć salonów meblowych Agata w lipcu 2015 r. rozpoczęła współpracę z Fundacją Mam Marzenie. Firma pomoże w realizacji życzeń dzieci cierpiących na nieuleczalne choroby. Będzie to głównie dotyczyło aranżacji wnętrz i wyposażenia ich pokoi w potrzebne meble i ulubione akcesoria.

Pierwszym marzeniem do spełnienia było urządzenie pokoju 9-letniego Sebastiana z małej miejscowości pod Nowym Sączem. Chłopiec okazał się niezwykle precyzyjny, jeśli chodzi o wybór mebli. Upatrzył sobie młodzieżowy zestaw Play składający się z biurka, kontenerka, łóżka oraz dwóch komód i pary półek. Komplet dopełnił fotel komputerowy „Bolid”. Wszystkie meble utrzymane są w odcieniach grafitu i szarości, które kojarzą się z kolorystyką charakterystyczną dla motocykli – wielkiej pasji Sebastiana.

O Fundacji
Fundacja Mam Marzenie rozpoczęła swoją działalność w roku 2003 i już trzy lata później zasięg przeprowadzanych przez nią akcji objął całą Polskę. Misją fundacji niezmiennie pozostaje wnoszenie w życie swoich podopiecznych oraz ich rodziców odrobiny radości i nadziei. W wykonywaniu tego trudnego, lecz niezwykle satysfakcjonującego zdania pomaga współpraca podejmowana z firmami prywatnymi. Do ich grona dołączyła właśnie sieć salonów meblowych Agata.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

SNC16768.JPG

grafika | 3,62 MB

Pobierz
SNC16767.JPG

grafika | 3,84 MB

Pobierz
Play_1.jpg

grafika | 6,86 MB

Pobierz
logoFMM2007.pdf

pdf | 37 KB

Pobierz
Play_4.jpg

grafika | 4,81 MB

Pobierz
logoFMM2007.ai

ai | 93 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.