RIVIERA NA BALKONIE I TARASIE

RIVIERA NA BALKONIE I TARASIE

Opublikowany


W letniej ofercie salonów Agata Meble pojawiła się kolekcja mebli ogrodowych Riviera. Są one trwałe, niezwykle wygodne, a przede wszystkim mają oryginalny design.

W wybranych salonach Agata Meble pojawiła się kolekcja Riviera składająca się z ergonomicznych foteli, leżaków, huśtawek oraz eleganckich kompletów mebli wypoczynkowych przeznaczonych na taras, balkon lub do ogrodu. Produkty z tej serii posiadają wzmocnioną konstrukcję, zabezpieczenie przed korozją i niezwykle wygodne siedziska. Zaokrąglone podparcia i podstawy wybranych modeli leżaków i huśtawek pozwalają ustawiać je nawet na mniej stabilnym podłożu np. na plaży. Ich funkcjonalność dopełnia oryginalny wygląd, który sprawia, że na balkonie czy w ogrodzie są wyjątkową ozdobą.

Zdrowe leżakowanie
Leżak CROSS jest doskonałą propozycją dla wielbicieli długiego wylegiwania się na tarasie lub balkonie. Dostosowane do budowy ciała siedzisko stanowi gwarant komfortowego i bezpiecznego wypoczynku dla pleców. Cross ma niebanalną i lekko futurystyczną konstrukcję opartą na dwóch okręgach. Stelaż jest zabezpieczony przed korozją i może być w łatwy sposób składany, dzięki czemu jest bardziej mobilny oraz łatwy w przechowywaniu.

Huśtawka z parasolką
Huśtawka LAZY spodoba się przede wszystkim tym, który urządzając ogród lub taras nie obawiają się odrobiny szaleństwa i ekstrawagancji. Egzotyczny, przywodzący na myśl drink z parasolką wygląd to jednak nie jedyna zaleta tego wyjątkowego urządzenia. Jego nietypowa konstrukcja ma również swoje praktyczne uzasadnienie. Odpowiednio wyprofilowany kształt oparcia w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo, wygodę i ogólną przyjemność z użytkowania. Zaś wspomniany parasol – poza pełnieniem funkcji ozdobnej – będzie bardzo przydatnym dodatkiem, zwłaszcza w czasie największych upałów.

Ławeczka dla dwojga
Ławka-bujak RELAKS stanowi zaskakujące połączenie wygodnego siedziska z huśtawką. Ta innowacja nie została jednak osiągnięta kosztem ergonomiczności mebla. Wręcz przeciwnie, opływowe kształty oparć oraz szerokie siedzisko czynią korzystanie z ławki przyjemnym nawet dla dwóch osób jednocześnie. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa zwiększa zadaszenie, które w zabawny sposób upodabnia mebel do kształtu rikszy.

Kolacja z przyjaciółmi
Zestaw jadalniany PATIO to dobre rozwiązanie dla osób lubiących spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Tworzące komplet stół oraz krzesła charakteryzuje minimalistyczna, elegancka prostota, dzięki której łatwo komponują się one z niemal każdym otoczeniem. Niemniej ważna jest jakość materiałów, z jakich wykonane zostały poszczególne elementy. Hartowane szkło w stole zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz wytrzymałość zestawu. Ponadto, możliwość rozkładania stołu będzie na pewno mile widziana przez osoby preferujące spotkania w nieco liczniejszym gronie.

Meble z kolekcji Riviera dostępne są w wybranych salonach Agata Meble. Część z nich można obecnie zakupić w promocyjnych cenach, np.:
•  Huśtawka LAZY – cena stała: 799,00 zł; cena promocyjna: 599,00 zł
  Zestaw jadalniany PATIO – cena stała: 2999,00 zł; cena promocyjna: 1999,00 zł

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Komplet_jadalniany_Cooler__aran__.jpg

grafika | 1,64 MB

Pobierz
Komplet_jadalniany_PATIO__aran__.jpg

grafika | 1,27 MB

Pobierz
Komplet_wypoczynkow_Gardeny__aran__.jpg

grafika | 934 KB

Pobierz
Komplet_jadalniany_PATIO__aran___detal_.jpg

grafika | 1,32 MB

Pobierz
_awka-bujak_Relaks__aran__.jpg

grafika | 1,57 MB

Pobierz
Hu_tawka_Rest.jpg

grafika | 438 KB

Pobierz
_awka-bujak_Relaks.jpg

grafika | 802 KB

Pobierz
Bujak-le_ak_CROSS.jpg

grafika | 2,27 MB

Pobierz
Le_ak_Scarlett.jpg

grafika | 848 KB

Pobierz
Le_ak.jpg

grafika | 592 KB

Pobierz
Hu_tawka_Lazy.jpg

grafika | 1,25 MB

Pobierz
Hu_tawka.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
Hu_tawka_Slow__aran__.jpg

grafika | 1,7 MB

Pobierz
Le_ak_Lark__aran__.jpg

grafika | 2,25 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.