MODA INSPIROWANA WNĘTRZEM

MODA INSPIROWANA WNĘTRZEM

Opublikowany


W ramach Warsaw Fashion Street odbędzie się pokaz mody inspirowany kolekcjami mebli. Powstanie również strefa bezpłatnych porad specjalistów od aranżacji wnętrz.

W niedzielę 28 czerwca o godzinie 15:00 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się wyjątkowy pokaz mody inspirowanej meblami i aranżacjami wnętrz we współczesnych mieszkaniach. Stylizacje prezentowane przez modelki stworzy Tomasz Jacyków, a tłem do pokazu będą wnętrza przygotowane przez salony Agata Meble. Pokaz odbędzie się w ramach tegorocznej, X edycji Warsaw Fashion Street i będzie otwarty dla publiczności. W pokazie weźmie udział także autor zaprezentowanych stylizacji.

Home Wear
Najciekawsze pokazy mody zwykle sygnowane są nazwiskami wielkich projektantów. W związku z tym, prezentowane na nich kreacje rzadko bywają dostępne dla szerokiego grona miłośników mody. Inaczej jest w przypadku kolekcji typu „Home Wear”, która jest sztuką stylizacji i doboru ubrań na potrzeby dnia codziennego. Bazą do stworzenia tej kolekcji są ubrania ze sklepów sieciowych. W przypadku pokazu zorganizowanego przez Agata Meble kluczem dla stylistki są meble i dodatki aranżacyjne, które składają się na ostateczny wizerunek wnętrza.

- Zwykle mieszkania są odzwierciedleniem tego, co nam w duszy gra. Tym razem 
postaramy się pokazać, jak można dopasować własny ubiór do wnętrza. Pomieszczenia w stylu prowansalskim, skandynawskim, czy rustykalnym są bardzo sugestywne i pozwalają odczytać duszę właściciela. Dodatkowo kluczem jest nasze dobre samopoczucie, a także wygoda i styl. „Home Wear” jest dla nas samych… i niespodziewanych gości – mówi Angelika Anusiewicz-Bochenek, zastępca dyrektora ds. marketingu w Agata Meble
 
Pokaż mieszkanie stylistce
Dla wszystkich, którzy planują zakup mieszkania, remont lub odświeżenie wizerunku wnętrza powstanie specjalna strefa porad. W niedzielę od godz. 12:00 do 19:00 w namiocie Agata Meble dyżurować będą stylistki magazynu Weranda. W ramach bezpłatnych konsultacji z ekspertkami będzie można poznać ich opinię o planowanych projektach aranżacji lub otrzymać wskazówki dotyczące tego, jak łatwo odmienić charakter mieszkania bez nadmiernych inwestycji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.