Ten kolor zdominuje aranżacje wnętrz w 2018 roku!
Ten kolor zdominuje aranżacje wnętrz w 2018 roku!

Ten kolor zdominuje aranżacje wnętrz w 2018 roku!

Opublikowany

Choć kolor roku 2018 nie został jeszcze oficjalnie wybrany, wiele wskazuje na to, że kolejny sezon upłynie pod znakiem odcienia morskiego. Jak wprowadzić tę barwę do wnętrz? Sprawdź inspiracje od eksperta Salonów Agata!

Rezygnacja ze spokojnych, pastelowych kolorów, łączenie ze sobą intensywnych barw, czy wprowadzanie morskich odcieni do klasycznych wnętrz to tylko niektóre z trendów w aranżacji, które w nadchodzącym roku zagoszczą w naszych domach. Jak wskazują eksperci, żywe barwy
w pomieszczeniach znakomicie odzwierciedlają nasz obecny styl życia.

Coraz mniej pasteli

Wprawdzie w 2018 roku trend lekko rozmytych barw z domieszką bieli nie odejdzie całkowicie do lamusa, jednak najmodniejsze wnętrza będą się charakteryzować zdecydowanymi barwami, wśród których prym będzie wiódł kolor morski.

Idąc za myślą badaczy z Instytutu Pantone, żywe i zdecydowane barwy są odzwierciedleniem naszego intensywnego stylu życia. Działamy szybciej i żyjemy intensywniej, co przekłada się na nasze upodobania, również w zakresie aranżacji wnętrz. W 2018 roku to mocne i intensywne barwy będą królowały w naszych wnętrzach.

Natalia Nowak, ekspert aranżacji wnętrz Agata S.A.

Z czym łączyć kolor morski?

Bardzo modnym zestawieniem będzie mariaż koloru morskiego z innymi, intensywnymi barwami. Eksperci radzą, aby wybierając meble w najbardziej rozchwytywanym kolorze sezonu, dodawać im oryginalności za sprawą dodatków w różnych barwach. Klasyką gatunku będzie połączenie morskiego z szarym, mniej oczywistym wyborem może wydawać się np. żółty, który jak udowadniają eksperci Salonów Agata, równie doskonale prezentuje się w towarzystwie charakterystycznego niebieskiego.
lampa podłogowa Vision, lampa wisząca Orbita, dywan Aster.jpgAgata SA_Klio.jpg

Jeśli w aranżacji wnętrz nie boisz się mocnych akcentów, idealna może okazać się sofa lub fotel w intensywnym, kontrastowym odcieniu. Dla tych, którzy zarówno w życiu, jak i w urządzaniu mieszkania, są bardziej zachowawczy, dobrym rozwiązaniem będzie inwestycja w dodatki w najmodniejszym kolorze sezonu

Natalia Nowak, ekspert aranżacji wnętrz Agata S.A.

Agata SA_Catania.jpg
Agata SA_Krzesło.jpgAgata SA_Poduszka.jpgAgata SA_Wazon.jpgAgata SA_Fotel.jpgAgata SA_Triangle Sherpa.jpgAgata SA_Fotel Juliet.jpg

Nowocześnie w bieli

Nie ma chyba bardziej klasycznego połączenia niż biel i jasne drewno. Właśnie takie aranżacje najlepiej nadają się do implementacji trendów kolorystycznych. Morski dywan czy krzesło z charakterystycznym akcentem mogą sprawić, że znane nam wnętrze nabierze nowego życia. Twoje mieszkanie ma białe ściany? Jeśli tak, masz idealną bazę do zabawy mocnym kolorem w swojej aranżacji! Od Ciebie zależy jak dużo go wprowadzisz;  nie musisz się martwić kolorystycznym chaosem. Biel i morski bardzo dobrze się uzupełniają, nadając wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.
Agata SA_Paul meblościanka.jpgAgata SA_Magnus.jpg

Więcej o produktach:
https://www.agatameble.pl/Narożnik Catania
https://www.agatameble.pl/Fotel Juliet
https://www.agatameble.pl/Poszewka dekoracyjna
https://www.agatameble.pl/Wazon
https://www.agatameble.pl/Kolekcja Magnus
https://www.agatameble.pl/Kolekcja Paul

O Agata S.A.:
Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 23 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.
Więcej o Agata S.A: www.agatameble.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Agata SA_dywan, poszekwa dekoracyjna, pudełko kartonowe, koc polarowy, kubek Sowa, obraz, lampa podłogowa New York.jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
Agata SA_Wizualizacja.jpg

grafika | 8,91 MB

Pobierz
lampa podłogowa Vision, lampa wisząca Orbita, dywan Aster.jpg

grafika | 8,07 MB

Pobierz
Ten kolor będzie modny w 2018 roku_materiał prasowy_10.11.2017.docx

docx | 1,05 MB

Pobierz
Natalia_Nowak__ekspert aranżacji wnętrz Agata SA.jpg

grafika | 7,04 MB

Pobierz
Agata SA_lampa wisząca Moderna aranżacja.jpg

grafika | 5,91 MB

Pobierz
Agata SA_Magnus.jpg

grafika | 5,21 MB

Pobierz
Agata SA_Paul meblościanka.jpg

grafika | 4,08 MB

Pobierz
Agata SA_Sofa Belisa.jpg

grafika | 3,56 MB

Pobierz
Agata SA_świecznik.jpg

grafika | 2,96 MB

Pobierz
Agata SA_Poduszka.jpg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Agata SA_Klio.jpg

grafika | 593 KB

Pobierz
Agata SA_Catania.jpg

grafika | 389 KB

Pobierz
Agata SA_Krzesło.jpg

grafika | 88 KB

Pobierz
Agata SA_Triangle Sherpa.jpg

grafika | 34,8 KB

Pobierz
Agata SA_Fotel.jpg

grafika | 19,3 KB

Pobierz
Agata SA_Fotel Juliet.jpg

grafika | 20,9 KB

Pobierz
Agata SA_Wazon.jpg

grafika | 18,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Karnawałowe metamorfozy w Twoim domu

temu

Trwający karnawał to idealna okazja, aby zorganizować przyjęcie dla znajomych i przyjaciół. Zadbaj o wyjątkową oprawę spotkania i odmień swoje mieszkanie dzięki aranżacyjnym dodatkom, które wykreują znakomitą atmosferę!  
Kilka pomysłów na drobne upominki na Dzień Babci i Dziadka

temu

Przypadający na 21 stycznia Dzień Babci oraz na 22 stycznia Dzień Dziadka to idealny moment, aby obdarować te bliskie każdemu z nas osoby. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji niedrogich upominków od salonów Agata, które ucieszą naszych drogich seniorów!  
To już pewne – ten kolor zdominuje 2018 rok!

temu

Przypuszczeń było wiele. Teraz już wiemy – według Instytutu Pantone kolorem roku 2018 będzie Ultra Violet. Jak wprowadzić go do wnętrz? Odważnym polecamy zmianę koloru ścian. Tym, którzy nie chcą aż tak dużych rewolucji w domu, wraz z salonami Agata podpowiadamy, jak stworzyć modne wnętrze niewielkim kosztem.
Nie masz jeszcze świątecznych prezentów? Sprawdź kilka ciekawych pomysłów!

temu

Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezenty dla najbliższych? Nie martw się! Poniżej znajdziesz przewodnik last minute, czyli kilka zestawów dodatków do aranżacji wnętrz w różnych stylach, dla różnych osobowości. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla bliskiej Ci osoby!

OŚWIADCZENIE

Uprzejmie informujemy, że w materacach i meblach dostarczanych do sieci Salonów Agata nie występują szkodliwe substancje o podwyższonym poziomie dichlorobenzenu.